איזה גובה הלוואה לעסק שלי אני עשוי לקבל?

הלוואות לעסקים כמקורות מימון:

הלוואה לעסק היא מקור מימון זמין ויעיל שמאפשר לעסק לגדול להתפתח ולצמוח, גם להחזיר את ההלוואה וגם כמובן להרוויח. לעיתים המחסור במקור מימון מידי הוא שמונע מהעסק להתפתח או בכלל את ההקמה הראשונית שלו ולכן הלוואה לעסק יכולה להיות פתרון מעולה לעסקים שצריכים כסף נזיל כאן ועכשיו בכדי לעשות את הצעד הבא ולגדול. אך בעוד ברור שיש צורך בהלוואה לעסק לא תמיד ברור מהו גובה הלוואה לעסק רלוונטי עבור העסק שלכם וכמה מגובה ההלוואה הזו יאשרו לכם הגופים המלווים שמספקים את ההלוואות לעסקים.

לצערנו הרב מרבית העסקים לא יודעים לחשב גובה הלוואה לעסק ואינם יודעים בדיוק מה הסכום שהם צריכים בכדי לבצע את הפעולות הרצויות והנדרשות. מצב כזה מביא את אותם בעלי עסקים לקחת הלוואות גדולות מדי עם החזרים גדולים מדי שאין בהם צורך או לנסות ולחסוך ולקחת הלוואה קטנה מדי ולהישאר עם מחסור במימון. 

איך קובעים גובה הלוואה לעסק?

בכדי לקבוע גובה הלוואה לעסק בצורה נכונה וכמה שיותר מדויקת מומלץ להיוועץ עם אנשי מקצוע שיעשו לכם סדר. אנשי מקצוע בתחום הפיננסיים ידעו לפשט את הנתונים הכלכליים של העסק שלכם ולסייע לכם בבניית תוכנית כלכלית ועסקית בכדי שהעסק ירוויח הלאה. כמו כן הם ידעו לומר לכם מהו גובה ההלוואה שתצטרכו, לבצע השוואה בין סוגי ההלוואות לעסקים הקיימות בשוק, בין הגופים השונים שמאשרים הלוואות לעסקים ולבחור עבורכם את ההלוואה המתאימה ביותר עבורכם גם מבחינת גובה הסכום שתבקשו להלוות.

רגע לפני שאתם ניגשים לאיש מקצוע בתחום וגם אם החלטתם שאתם מגישים בקשה להלוואה לעסק באופן עצמאי ישירות מול הגוף המלווה- הגדירו את המטרה שלכם. בכדי להגדיר גובה הלוואה לעסק בצורה המדויקת ביותר צריך להגדיר- מדוע אתם צריכים את ההלוואה. האם המטרה של ההלוואה היא לפתוח עוד סניף לשפץ משרד קיים לרכוש סחורה? לשלם לספקים? לכל מטרה יש עלויות שונות ואין סכום קבוע ולכן צריך לעשות בדיקת מחירים ולהחליט כמה כסף יש בעסק, אם בכלל, בכדי לממן את הפעולה הרצויה וכמה צריך ללוות. לאחר מכן חשוב שתדעו אפילו באופן משוער, מהו סכום ההחזר החודשי שתוכלו לעמוד בו לאחר לקיחת ההלוואה בצורה שלא תכניס אתכם לגירעון, תאפשר לכם להחזיר את ההלוואה בזמן וגם לבצע את הפעולה שלשמה לקחתם את ההלוואה מלכתחילה.

טיפ חשוב בנושא גובה הלוואה לעסק- ההמלצה היא תמיד לקחת הלוואה קצת (לא הרבה) יותר גבוהה מאשר לקחת הלוואה נמוכה יותר שלא תמצאו את עצמכם ללא מקור מימון ולא קרובים להשלמת המשימה.

תוכן עניינים
מלאו את השאלון הבא ונציג יצור איתכם קשר בהקדם:

לחיצה על כפתור "העבר למומחה" מהווה את הסכמתך להעברת פרטיך לגופים המומלצים של "קבוצת פתרונות פיננסים" ולתנאי השימוש באתר. קראת והבנת את תנאי השימוש באתר מדיניות הגנת הפרטיות של החברה והם מקובלים עליך.

מלאו את השאלון הבא
ונציג יצור איתכם קשר בהקדם:

לחיצה על כפתור "העבר למומחה" מהווה את הסכמתך להעברת פרטיך לגופים המומלצים של "קבוצת פתרונות פיננסים" ולתנאי השימוש באתר. קראת והבנת את תנאי השימוש באתר מדיניות הגנת הפרטיות של החברה והם מקובלים עליך.