איזו הלוואה לעסק קטן מתאימה לי?

אם אתם חולמים על להקים עסק חדש ולהוציא לפועל מיזם שחשבתם עליו,

אם כבר בניתם תוכנית עסקית וכלכלית ואתם יודעים שהעסק שאתם רוצים לפתוח יצליח,

אם יש לכם עסק שכבר פועל ובהצלחה והגעתם לשלב הבא-

אתם צריכים הלוואה לעסק.

זו לא בושה, להיפך, זה אומר שאתם מאמינים בעצמכם ובעסק שלכם ושזה השלב בו אתם משקיעים בו כסף בכדי שימשיך לגדול ולהתפתח ולהצליח. את הכסף שאתם רוצים וצריכים להשקיע לא תמיד יש לכם ולכן אתם בהחלט צריכים הלוואה לעסק. 

דגשים חשובים להגשת בקשה לקבלת הלוואה לעסק:

אצל כל גוף מלווה יש תנאי סף אחרים, מסלולי הלוואה שונים ותנאי החזר אחרים. בכדי לבחור את הגוף המלווה המתאים ביותר ואת סוג ההלוואה המתאימה ביותר למתן הלוואה לעסק שלכם- חשוב לבצע השוואה ביניהם, לבדוק מה ניתן לשנות או להוריד או להוסיף ולאחר מכן לבחור את ההלוואה המתאימה ביותר.

רגע לפני שאתם מתחייבים על הלוואה לעסק מול כל גוף שהוא רשמו לפניכם את כל הנתונים של העסק. מתי הוקם, מי הקים אותו ומי הם בעלי השליטה בו, מה מחזור המכירות החודשי והשנתי שלו, מה סכום ההלוואה שאתם צריכים ולאיזו מטרה. הוציאו את כל הניירת העסקית של העסק בכדי שתהיה בצורה מסודרת במידה ותצטרכו אותה. לפני שתיגשו לשמוע על מסלולים שונים של הלוואה לעסק שלכם, השתמשו במחשבון הלוואות ברחבי הרשת- הכניסו את הפרטים וקבלו תמונה כללית של כמה תצטרכו להחזיר בכל חודש ובאילו תנאים.

לאחר מכן בקרו בבנק שלכם. בדקו את מסגרת החשבון ואת הפעילות של החשבון העסקי מרגע פתיחת העסק, את ציון האשראי ורשמו את כל הפרטים. במידת האפשר בדקו מול הבנק אם יש אפשרות לקבל הלוואה לעסק ובאילו תנאים. רשמו לפניכם כל הצעה שאתם מקבלים ואת התנאים בכדי שתוכלו להשוות אותם בהתאם ולבחור בסופו של דבר את המסלול המתאים ביותר עבורכם בחברה המתאימה ביותר עבורכם.

דגש נוסף בהגשת בקשה לקבלת הלוואה לעסק הוא להתייעץ עם אנשי מקצוע. אנשי מקצוע מתחום הפיננסיים וההלוואות ידעו לבדוק עבורכם את ההצעות האטרקטיביות ביותר, ולעזור לכם להשוות בין הגופים המלווים ובין מסלולי ההלוואות המוצעים ולבחור את ההלוואה המתאימה ביותר עבורכם. ישנם נתונים שאנשי המקצוע מכירים וכמו כן קשרים אישיים ויכולת הבנה שלבעל עסק אין ולכן התייעצות עם איש מקצוע יכולה רק לקדם אתכם ולסייע לכם לקבל החלטה נכונה. עוד חשוב לזכור שהלוואה היא פתרון זמני בלבד ושבמקביל לקבל הלוואה לעסק חשוב ללמוד איך להתנהל בצורה כלכלית ועסקית נכונה בכדי שהעסק ירוויח ולא תאלצו לקחת הלוואה נוספת תוך זמן קצר.

תוכן עניינים
מלאו את השאלון הבא ונציג יצור איתכם קשר בהקדם:

לחיצה על כפתור "העבר למומחה" מהווה את הסכמתך להעברת פרטיך לגופים המומלצים של "קבוצת פתרונות פיננסים" ולתנאי השימוש באתר. קראת והבנת את תנאי השימוש באתר מדיניות הגנת הפרטיות של החברה והם מקובלים עליך.

מלאו את השאלון הבא
ונציג יצור איתכם קשר בהקדם:

לחיצה על כפתור "העבר למומחה" מהווה את הסכמתך להעברת פרטיך לגופים המומלצים של "קבוצת פתרונות פיננסים" ולתנאי השימוש באתר. קראת והבנת את תנאי השימוש באתר מדיניות הגנת הפרטיות של החברה והם מקובלים עליך.