ניקוי BDI

קיבלתם דחיה מהבנק?

תנו לנו לעזור לכם

קבוצת פתרונות פיננסים מסייעת לכם בשיפור דירוג האשראי ומעבר מחיווי אשראי שלילי לחיובי תוך מתן ייעוץ פיננסי מקצועי מהמומחים שלנו.

קיבלתם סירוב מהבנק? יש לנו את הפתרון בשבילכם

קבוצת פתרונות פיננסים מסייעת לכם בשיפור דירוג האשראי ומעבר מחיווי אשראי שלילי לחיובי תוך מתן ייעוץ פיננסי מקצועי מהמומחים שלנו.

איך לתקן BDI?

לפני שעונים על השאלה איך לתקן BDI, חשוב קודם כל להביא מהו BDI. ובכן, מדובר על גוף אשר עורך רישום של מידע ודוחות אודות התנהלות פיננסית של כל אחד מאיתנו לאורך זמן. כל אדם פרטי, עסק, או חברה רשומים במאגר זה. לפי מידע זה, מחליטים גופים פיננסיים שונים למי להעניק אשראי או הלוואה ולמי לא. חברתנו מתמחה במחיקת רישום בידיאיי שלילי, מתקנת ומנקה BDI עבור לקוחות רבים, ומאפשרת להם לפתוח בדרך כלכלית חדשה. 

כאשר נתוני ה-BDI שליליים, אותה חברה, עסק, או אדם פרטי, יתקשו לקבל אשראי, משכנתא או הלוואה. לכן, חשוב ומומלץ לשמור על נתונים חיוביים לאורך זמן. מידע חיובי יאפשר לכם ליהנות מריביות נמוכות, הלוואה בתנאים נוחים, ועוד מגוון רחב של הטבות ואפשרויות. 

BDI שלילי: כיצד זה משפיע?

יותר ויותר אנשים מתעניינים בשנים האחרונות איך לתקן BDI. אך חשוב קודם להבין מה ההשפעה של בידיאיי שלילי. ובכן, בראש ובראשונה אדם פרטי או עסק, יתקשו מאוד לנהל אורח חיים ״נורמלי״, מהסיבה הפשוטה כי הבנקים וחברות האשראי יסרבו ברוב המקרים להעניק לו הלוואה, אשראי, כרטיס אשראי וכדומה.

ניתן לראות כי בעקבות BDI גם חברות ליסינג פעמים רבות מסרבות לתת רכב בליסינג, משכירי דירות מסרבים להשכיר דירה לאותו אדם בעל בידיאיי שלילי, והרשימה עוד ארוכה. במקרים מסוג זה, נגזר על אותו אדם לעבוד באמצעות מזומן בלבד.

מהו BDI שלילי?

למעשה, בידיאיי שלילי הוא מצב בו לאדם יש מידע ונתונים שליליים בדוח נתוני האשראי שלו. מצב כזה יכול לנבוע במקרה שאחד ממקורות המידע כגון הוצאה לפועל, בנקים, כונס נכסים וכדומה, מוסרים מידע שלילי לחברת ה-BDI, כאשר המידע השלילי נרשם במערכת ובדוח של אותו האדם. 

במילים אחרות, BDI שלילי למעשה מעיד על בעיה במצבו הפיננסי של הלקוח, או במוסר התשלומים. מידע מסוג זה יכול למנוע ממנו קבלת הלוואה או אשראי. עם זאת, יש גם בשורה טובה. רישום בידיאיי שלילי על פי חוק חייב להימחק לאחר שלוש שנים, כך שהתנהלות נכונה ותקנית לאורך זמן בהחלט יכולה להשפיע לחיוב. 

איך לתקן BDI שלילי?

ראשית חשוב להדגיש כי ישנו הבדל ניכר בין BDI שלילי, לבין דירוג אשראי גבוה של חברת BDI. בדיקה של בידיאיי נעשית אך ורק על ידי תעודת זהות והיא אישית לכל אדם. למשל, אם לאותו אדם קיים תיק הוצאה לפועל אשר עוד לא נסגר מסיבה כזו או אחרת, אז יהיה לו BDI שלילי.

כמו כן, אחת השיטות הפשוטות ביותר לתיקון של BDI הוא בחינה של הנתונים הקיימים במערכת. בדקו כי מדובר על מידע נכון ותקין, אשר נשמר על פי כל ההוראות והכללים. כיום, ישנן חברות רבות אשר מתמחות בתחום ומחזיקות עורכי דין מנוסים.

אם כך, השיטה האפקטיבית והמהירה ביותר לתיקון של BDI שלילי היא על ידי עזרה, ליווי וייעוץ מטעם עורך דין אשר מתחמה בתחום. בעל מקצוע ידע בדיוק כיצד לכוון אתכם, לבדוק את הנתונים הקיימים, ולהצליב אותם עם המידע שיש לגביכם. לאחר בדיקה זו, ידע בדיוק מה לייעץ וכיצד לפעול על מנת למחוק רישום בידיאיי שלילי.

כך תנקו את ה-BDI שלכם בקלות ובאפקטיביות

במקרה בו הבנק מסרב לתת לכם הלוואה, המשכנתא בריבית גבוהה במיוחד, חברת האשראי מסרבת להעניק לכם אשראי, סביר כי הסיבה לכך היא רישום שלילי של ה-BDI שלכם. כאמור, חברת BDI הינה חברה אשר אוספת את כל המידע והנתונים הפיננסים שלכם מגופים שונים כגון בנקים, כרטיסי אשראי, כונס נכסים והוצאה לפועל.

כל המידע הזה למעשה נשמר במערכת, לפרק הזמן אשר מותר על פי חוק, ומועבר בצורה של דו״ח אשר נקרא דו״ח נתוני אשראי לבנקים השונים ולחברות האשראי. עם זאת, חשוב לזכור כי דוח בידיאיי הוא לא תמיד גזרת גורל, וניתן לשנות ולתקן אותו.

אחת הדרכים היעילות ביותר לתיקון BDI שלילי היא פנייה לחברה אשר מתמחה בתחום. חברתנו הינה בעלת ניסיון ומוניטין רב בתחום, כאשר תחום ההתמחות המרכזי הוא מחיקת רישום בידיאיי שלילי עבור לקוחות רבים. כיום, החברה גאה להיות מובילה בתחומה, ולהעניק לכל לקוח אפשרות לשפר את חייו הכלכליים באמצעות תיקון BDI.

מלאו את השאלון הבא ונציג יצור איתכם קשר בהקדם:

לחיצה על כפתור "העבר למומחה" מהווה את הסכמתך להעברת פרטיך לגופים המומלצים של "קבוצת פתרונות פיננסים" ולתנאי השימוש באתר. קראת והבנת את תנאי השימוש באתר מדיניות הגנת הפרטיות של החברה והם מקובלים עליך.

מלאו את השאלון הבא
ונציג יצור איתכם קשר בהקדם:

לחיצה על כפתור "העבר למומחה" מהווה את הסכמתך להעברת פרטיך לגופים המומלצים של "קבוצת פתרונות פיננסים" ולתנאי השימוש באתר. קראת והבנת את תנאי השימוש באתר מדיניות הגנת הפרטיות של החברה והם מקובלים עליך.